logo

Özel Web Projeleri

Markalar veya kişiler, akıllarındaki fikirleri hayata geçirmek için daha önce görülmemiş bir web sitesine imza atarak en ön sayfalara çıkan ve verdiği hizmetleri en doğru şekilde vurgulayan etkileyici bir projeye ihtiyaç duyarlar. Bunu özel web projeleri ile gerçekleştirmeleri gerekir. Sahip olunan web sitesi markanın misyonunu yeteri kadar yansıtmıyor ve anlatmak istenileni hedef kitlenize anlatmakta yeterli gelmiyorsa kusursuz bir tasarıma sahip özel web projeleri ile hareket edilmesi gerekir. Peki, yazının başından beri bahsedilen özel web projeleri nedir?

Özel Web Projeleri Nedir?

Kurumsal veya e-ticaret web sitesi haricinde içinde özel işlemlerin yer aldığı, özel ürün ve hizmetlerin satışının yapılmasını sağlayan özel sitelere denir. Kullanıcıların veya site yöneticilerinin klasik web sitelerinde yapılamayan, değişik tipte işlemlerin yapılabildiği özel olarak projelendirilen, tasarım ve yazılımları özel olarak yapılan sitelerdir. Özel web projeleri sıfırdan oluşturulurken ve geliştirilirken geniş kitlelere yayılması için profesyonel bir çalışma gerektirir. Eleganza Soft özel web projelerini hazırlarken profesyonel yazılım bilgisi ve tecrübesi, özen ve teknik yeterlilik ile hareket eder.

Eleganza Soft fikir alışverişinde bulunan ve hayata geçirmeyi planladığı projesi olan markalar ile hareket eder. Özel web projeleri markanın içinde bulunduğu sektörde uçurum oluşturmasını sağlar. Bunun yanında markalar, müşterilerini daha kolay etkiler. Markalar vermiş olduğu hizmetleri veya sattığı ürünleri en özel şekilde tanıtımını yapar. Özel web projeleri daha çok sayıda hedef kitleye ulaşmayı amaç edinen ve özel uygulamalarla müşterilerinin ihtiyaçlarına daha çok cevap vermek isteyen markalar tarafından tercih edilir. Markaların sahip olduğu web sitesi hızını ve ulaşılabilirlik oranını çok yükseklere taşır.

Özel Web Projeleri Aşamaları Nasıl İlerler?

  • Öncelikle çalışılacak olan marka ile tanışılır. Verdiği hizmetler veya sattığı ürünler hakkında detaylı bilgi toplanır. Ardından oluşturulması istenen projeyle ilgili markadan bir sunum yapılması istenilir. Anlaşma sağlanarak diğer aşamaya geçilir.
  • Planlama yapılır. Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak teslim süresi belirlenir. En iyi çalışma planlaması oluşturulur. Müşteriyle fikir alışverişinde bulunularak markanın iş performansına göre denge sağlanmaya çalışılır.
  • Planlanan teslim sürecinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışma yapılır. Yapım süresi boyunca yapılan her düzenleme çalışılan müşteri ile iletişim kurularak ilerler. Bu sayede proje sonunda çalışılan marka herhangi bir sürpriz ile karşılaşmaz.
  • Yoğun çalışma sonucunda işbirliği ile oluşturulan proje yayınlanır. Bu sayede marka içerisinde müşterisinin ihtiyaçlarına özel tasarım ve yazılım ile dijital ortamın gücünden yararlanmaya başlar. Eleganza Soft projenin yayınlanmasından sonra teknik destek hizmeti sunmaya devam eder.

Özel Web Projeleri için Firma Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firma seçmeden önce herhangi bir mağduriyet yaşamamak için acele etmeyin. Marka olarak müşterilerinizin özel ihtiyaç ve isteklerini karşılama konusunda size en iyi hizmet verecek olan firmanın doğru firma olduğundan emin olun. Çalışmak istediğiniz firmaların yaptığı işler ve sunduğu referanslara göz atarak karar verin. Kurumsal firmalar genellikle yaptıkları işleri referans olarak web sitelerinde yayınlar. Firmaların referansları kısmından detaylı inceleme yapmayı unutmayın.

Eleganza Soft güçlü ve profesyonel kadrosuyla özel web projeleri alanında markalara yönelik etkin çözümler üretmek için çalışır. Markalarla işbirliği yaparak markaların müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel projelerin gerçekleşmesini sağlar. Bu da markanın müşterilerinin nezdinde daha iyi bir konuma ulaşmasını sağlayarak satış oranlarının ve bilinirliklerinin artmasını sağlar. Standartların dışına çıkmayı seven ve yenilikçi ilkeler doğrultusunda hareket eden markalar için özel olarak proje geliştiren Eleganza Soft ile detaylı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


ödeme yap